Copyright ® 2007-2010 Softhane Corporation. All rights reserved


YENİ REKLAM Tabela & Reklam Hizmetleri,

    1986  yılının başlarında faaliyetine başlayarak ticaret hayatına atılmıştır. Ön planda dürüstlüğü, kaliteyi ve hizmet anlayışını ilke edinerek yenilik ve kalite prensibinden ödün vermeden faaliyetinde bugüne kadar birçok projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir.

    Kaliteli görsel tasarımlarını rekabetçi fiyatlarla sunmak, firmalarınız için son derece değerli olan projeler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmekteyiz.

  Müşterilerimizle aramızdaki bağlarımız bizim başarımızın en önemli nedenlerinden biridir. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın da katkısı ile hazırladığımız imalatlarımız ile üstün hizmet anlayışı ile sizlere sunuyoruz.

    Günümüzün rekabetli ve hassas fiyatlı pazarında firmamız en titiz müşterilerinin standardı doğrultusunda yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.

    Sahip olduğumuz ilkelerimiz sayesinde günden güne daha da geniş bir kesime hizmet etme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak kabul eden müşterilerimizin uzun vadede memnuniyetini sağlayarak, yenilik ve değişikliğe açık, güvenilir olmayı ön planda tutmayı temel amaç edindik. Dürüstlük, Yaratıcılık, Karşılıklı saygı, Müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmeti en ucuz, en hızlı, en doyurucu şekilde vermekteyiz.

    Saygılarımızla
    YENİ REKLAM